LatviskiПо-русски Skype: My status

Meklēt rezerves daļu

Galvenā » Kā nopirkt

Detaļu kategorijas

Kontakti

 Tālr. +371 66064456

 Mob. +371 20345712

 info@autodoktors.lv

Kā nopirkt

Jūs varat pasūtīt preci mūsu e-veikalā 2 veidos:

 

  • pašā internetveikalā: šim nolūkam jums ir jāapmeklē pats e-veikals www.autodoktors.lv, jāpiereģistrē tajā lietotāja konts un, izmantojot ļoti vienkāršu meklēšanas sistēmu, pēc rezerves daļas kategorijas, mašīnas markas un modeļa sameklēt jums nepieciešamās detaļas. Pēc tam, kad esat atraduši jūs interesējošo preci, tālāk viss notiek pēc ierastā scenārija, pērkot jebkurā e-veikalā: preču grozs -> pasūtījuma noformēšana -> pasūtījuma apstiprinājuma saņemšana -> apmaksa -> preces saņemšana ar piegādi vai bez tās.

  • pa e-pastu vai pa telefonu: ja jums vienkārši netīk vai neatliek laika reģistrācijas procedūrai un detaļu meklēšanai, vai nav pa rokai internets, vai arī jums nav pietiekami dziļa tehniskā izpratne un jūs ne pārāk skaidri apzināties, kas tieši jums ir jāmeklē - metiet šo nepateicīgo nodarbi pie malas un zvaniet (tālr. +371 66064456; mob. +371 20345712) vai rakstiet uz e-pastu info@autodoktors.lv mūsu operatoram, kurš nokārtos pilnīgi visu jūsu vietā.

Piezīmes:

  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka minimālā pasūtījuma vērtība sastāda 10 Ls!
  • Pirms pasūtījuma noformēšanas, lūdzu, pārliecinieties, ka prece dotajā brīdī ir pieejama mūsu noliktavā! 
  • Gadījumā ja jūs neesat atraduši vēlamo rezerves daļu jūs interesējošajā rezerves daļu kategorija, tad iespējams, ka šī detaļa dotajai mašīnas markai un modelim vēl nav izlikta e-veikalā elektroniskā formātā, taču ir pieejama mūsu piedāvājumā (piemēram, retāk sastopamām mašīnu markām, tādām kā Alfa Romeo, Fiat, Lancia utt.). Tādēļ, šādā gadījumā vienmēr griezieties pie mūsu operatora, kurš operatīvi sniegs jums visu nepieciešamo informāciju).

 

Turpināt