LatviskiПо-русски Skype: My status

Meklēt rezerves daļu

Galvenā » Par mums

Detaļu kategorijas

Kontakti

 Tālr. +371 66064456

 Mob. +371 20345712

 info@autodoktors.lv

Par mums

   SIA "STULPE & BUCH Handelsbetrien Lettland" ir kompānijas MAPCO Autotechnik GmbH oficiālais pārstāvis Latvijā un nodarbojas ar auto rezerves daļu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību (e-veikals www.autodoktors.lv). Pateicoties mūsu veiksmīgai sadarbībai un tiešām piegādēm no ražotāja, mums ir lieliska iespēja par mērenām cenām piedāvāt jums plašu rezerves daļu sortimentu, kuras kvalitātes ziņā ir uzskatāmas par alternatīvu autoražotāja oriģinālai detaļai (Erstausrüsterqualität). 

MAPCO Autotechnik GmbH jau ilgāk par 30 gadiem ir plaši pazīstama Eiropas "aftermarket" rezerves daļu tirgu, kā arī ļoti pieprasīta un izplatīta savā dzimtenē Vācijā. Viens no MAPCO klientiem Vācijas lielākais autoservisu tīkls ATU (www.atu.de), kas savukārt kalpo par labu pierādījumu un atzinumu MAPCO produkcijai. Kompānija ir inovatīva tehniskajā joma, un tostarp arī pazīstama ar to, ka tās inženieri konstruktīvi pilnveidojuši un iepatentējuši daudzas detaļas, padarot tās drošākas un izturīgākas par pašu oriģinālu, kā tas notika gadījumā ar Ford Focus balstiekārtas elementiem. Kas attiecas uz kvalitāti, jāuzsver, ka visas МАРСО ražošanas jaudas atrodas Vācijā, kur tiek izgatavotas visas detaļas. Pateicoties šim faktam, visa produkcija atbilst Vācijas Tehniskās uzraudzības un drošības kontroles apvienības TÜV (www.tuev.de) stingrajām prasībām un iegūst tās sertifikāciju. Balstiekārtas detaļu jomā, kas Latvijā bēdīga ceļu stāvokļa dēļ ir viena no pieprasītākajām rezerves daļu kategorijām, kompānija МАРСО pirms dažiem gadiem ir ieviesusi jaunu kvalitātes standartu HPS® (High Performance Standard) atsaitēm, svirām, šarnīriem un citām balstiekārtas detālām. Tas nozīmē, ka detaļām ar šadu marķējumu ir pastiprinātas izturības konstrukcija. Tā rezultātā šo detaļu sagaidāmais darbmūžš ir krietni ilgāks, kas ilgtermiņā ietaupīs jums jums laiku, nervus un izdevumus

P.S. Mēs turpinām neatlaidīgi paplašināt mūsu sadarbību ar auto rezerves daļu veikaliem, servisiem un autoparkiem, piedāvājot izdevīgus nosacījumus un atraktīvas vairumtirdzniecības cenas, un priecāsimies par jaunajiem sadarbības partneriem!!!

 

Ar cieņu,

Jūsu Autodoktors ;-)     

 

 

Mūsu rekvizīti: 

SIA "STULPE & BUCH Handelsbetrien Lettland" 
Reg. Nr. 40003988851 
Jur. adrese: Slokas iela 201-53, Rīga, LV-1067, Latvija 
A/S Swedbank, LV23HABA0551031679124
Tālr.: +371 66064456 
Mob.:+371 20345712 
E-pasts: info@autodoktors.lv
Turpināt